Відділ освіти

НОВА СЕСІЯ В БІБЛІЙНОМУ КОЛЕДЖІ

З 8 по 12 вересня в Біблійному коледжі «Світло Євангелія» відбулася чергова сесія студентів тепер вже IV курсу. Предмети, що розглядалися «1-2 Послання до Коринтян» та «Пневматологія». Викладав предмети магістр теології, пастор з Рівненської області Олександр Володимирович Кучер.

Детальніше...

Відбувся випуск сурдоперекладачів на Дніпропетровщині

   Святе Письмо в 1 Посланні Павла до Тимофія нагадує нам про одне з бажань Господа:  «Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди.»(1Тим.2:3,4). До Його планів входять усі люди, не зважаючи на національність, соціальне становище, вік, тощо.  До складу «усі» входять також люди, які мають проблеми зі слухом (глухі та слабочуючі).

Детальніше...

Березнева сесія в коледжі «Світло Євангелія»

10-14 березня у біблійному коледжі «Світло Євангелія» відбулася чергова сесія. Викладачем предметів «Літургіка» та «Гімнологія» став магістр богослов’я, служитель з Німеччини Лєо Франк.  Викладач продемонстрував високий рівень академічних знань предметів, а також дав практичні поради стосовно цих неоднозначних тем.

Детальніше...

Відкрито набір в Міжнародну Місіонерську школу


  З 2 червня по 22 серпня 2014 на базі Київського Біблійного інституту місія «Світло для народів» ( Швеція ) проведе Місіонерську школу. Досвідчені місіонери , пастори , викладачі богослов'я з країн СНД та Скандинавії викладатимуть біблійні доктрини, історії місій, релігії світу, познайомлять студентів з методами і стратегіями місіонерського служіння, розкажуть про відкриття та зростання церков, навчать консультуванню, євангелізації через ЗМІ, основам соціального та дитячого служіння, міжкультурного спілкування і допоможуть придбати інші корисні навички.

Детальніше...

Інформація про роботу і бачення Відділу освіти ЦХВЄУ

1.Видавнича робота.

- Видано посібник «Засади віровчення ЦХВЄУ».

- Видано посібник богослужбової практики ЦХВЄУ.

- У червні-липні 2014 р. вийде з друку посібник для молоді. Книга міститиме відповіді на питання, які найбільше хвилюють молодих людей (Дружба. Відносини з батьками. Принципи користування Інтернетом. Питання профорієнтації. Стосунки з церквою…)

 - Створена робоча група по написанню посібника для батьків.

 - Видано календарі-планувальники на 2013 та 2014 рр.

 - Видано щотижневик на 2014 рік.

Детальніше...

Відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти церков ХВЄ Дніпропетровщини


  1 березня цього року у приміщенні Дніпропетровського Біблійного коледжу «Світло Євангелія» відбулася поточна робоча зустріч відділу освіти Дніпропетровського обласного об'єднання церков християн віри євангельської, у якій взяли участь відповідальні за освіту в церквах, викладачі духовних навчальних закладів та інші працівники освіти в цервах об'єднання.

Детальніше...

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!