«Бог для того став Людиною, щоб ми були синами і доньками Його»

20 жовтня в Дніпродзержинській церкві «Суламіта» відбулася обласна сестринська конференція. Більше ніж 250 сестер з церков Дніпропетровської області не втратили нагоди поміркувати над тим, як Церкві – Нареченій Ісуса готуватися до приходу Жениха.


Конференцію відкрив пастор місцевої церкви Анатолій Малюк. Прочитавши текст з Євангелія від Матвія 14:15-16 – «А коли настав вечір, підійшли Його учні до Нього й сказали: «Тут місце пустинне, і година вже пізня; відпусти народ – хай по селах розійдуться і куплять  поживи собі». А Ісус їм сказав: «Непотрібно відходити їм – нагодуйте їх ви!», Анатолій Олексійовичнаголосив на трьох важливих істинах. По-перше, Ісус показав, що Його посольство – від Небесного  аєш поживу – кошики будуть повні, і народ їстиме і насититься. І по-третє,той, хто роздає, сам буде мати хліба вдосталь і переживе особливе Боже благословення.
Лідія Галенко, відповідальна за жіноче служіння в місцевій церкві, привітала делегаток конференції  і закликала повернутися до першої любові, коли вони ще тільки пізнали Господа.
Гостя з Одеси Олена Васильченко говорила про взаємовідносини, наголосивши на важливості прощення.
А вчасно простити може тільки м’яке серце, наповнене любов’ю. Прощення – це ключ в Царство Боже,  ключ до благословенного життя. Прощення – це багато друзів... Вражаюче особисте свідчення Олени Андріївни дуже вплинуло на сестер і сягнуло глибин душі кожної присутньої.
Світлана Олександрівна Заворотько, також з м. Одеси, говорила про відкинення – стан, з яким доводиться стикатися чи не кожній людині. Єдиний вихід для такої людини – зануритися у Слово Боже і шукати потіхи в Ісусі Христі. «Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя», – казав Давид (Пс. 62:1). А він знав,про що говорив, адже тема відкинення була йому добре знайома.
«Думка – сходинка до гріха чи до Божої благодаті?» – таку тему порушила Ганна Собко з м. Городка
на Хмельниччині. За основу для роздумів Ганна Василівна взяла 22-й розділ Книги Чисел. Доречною ілюстрацією до теми послужило особисте свідчення сестри.
Відповідальна за жіноче служіння на Дніпропетровщині Ольга Трюхан закликала сестер до праці, бо віра без діл, як відомо, мертва. Кожній людині Бог дає таланти, і їх треба використовувати, щоб, як мудрі дівчата з 25-го розділу Євангелія від Матвія, увійти на весільну гостину, яку Бог готує для Свого Сина.
Ольга Вікторівна детально розповіла про структуру соціального служіння жіночого відділу, закликаючи  сестер знайти себе в служінні Богу і реалізувати таланти, за які Він від кожної зажадає звіту.
Насамкінець до делегаток конференції звернувся старший пресвітер обласного об'єднання церков ХВЄ Дніпропетровщини єпископ Михайло Мокієнко. Він закликав сестер наслідувати біблійні приклади жінок віри і, зацитувавши тексти з Божого Слова (1 Сол. 1:6, Дії 17:16, Гал. 3:28-29, Рим. 8:17), заохотив з вірою і надією завжди довіряти Господу, бути вірними у служінні, яке доручив їм Ісус. «Бог для тогостав Людиною, щоб ми були синами і доньками Його».
Щира, сердечна подяка Господу наприкінці конференції полинула до Небесного Престолу. З нами був Ісус, і ми це відчували.
Ольга Трюхан


Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!