«Відповідальність бути християнином»

 - під таким гаслом відбулась молодіжна конференція Східного регіону у м. Запоріжжя 23 березня.Незважаючи на таку велику відстань, молодь Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Луганської та Донецької областей вже о 10 годині ранку почала прославляти Господа співом. Серед присутніх були не тільки молодь та молодіжні керівники, але й старші служителі - єпископДніпропетровської області Михайло Мокієнко, єпископ Запорізької області Висиль Гедаревич та вчитель ЦХВЄУ Ростислав Шкіндер. 

У своєму вітальному слові Василь Гедаревич пояснив назву конференції: «Відповідальність бути християнином полягає у тому, щоб бути переможцем». Будь яка людина прагне перемагати, особливо християни. А ключем до перемоги є молитва на інших мовах. Окрім того, молитва на інших мовах вивільнює у дію наше покликання. У Святому Письмі говориться про те, «щоб кожен був знайдений вірним». І тут також нам допоможе молитва на інших мовах, якщо ми хочемо перемогти гріх. Адже духом ми знищуємо коріння гріха у нашому серці. «Я вас заохочую молитися на інших мовах», - зазначив служитель. 
Наступним говорив Михайло Михайлович, який спонукав молодь мати щоденні, живі та справжні стосунки з Богом - саме у цьому полягає наша відповідальність як християн. По-перше, ми відповідальні перед Господом – знати Христа та Його Слово є запорука істинності нашого християнства. В усьому нам треба дивитись на Його. По-друге, ми відповідальні перед нашими попередниками і сучасниками – треба завжди рухатись вперед і бути прикладом для інших. По-третє, це відповідальність перед нашим майбутнім – слід залишити усіляку неправедність та міцно триматись Господа.
Ростислав Ростиславович у своїй проповіді торкнувся кількох складових відповідальності християнина. Одним із моментів є те, що дуже важливо мати вплив на оточуючих. Писання говорить, що «Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми. Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Мф. 5:13-16). Це означає, що коли ми з Богом, то автоматично впливаємо на світ. 

                                                                           Прес-служба ДООЦ ХВЄ 

   

 

 

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!