Місіонерство

Святкова зустріч для дітей пройшла в Нікополі

   21 квітня в школі-інтернат №1 м. Нікополь  служителями місцевої церкви ХВЄ була проведена Пасхальна зустріч з дітьми.  На святі діти  співали веселі пісні, грали в ігри , прослухали три предметні уроки про смерть і воскресіння Ісуса Христа, активно приймали участь в інтерактивній вправі, переглянули фільм «Ісус очима дітей». Також вони отримали

 

Детальніше...

Дніпропетровщина потребує місіонерів

 2 квітня у Дніпропетровську, в канцелярії ДООЦ ХВЄ пройшла зустріч місіонерів, які  служать в церквах  Дніпропетровської області.  В ході зустрічі були обговорені плюси і мінуси праці благовісників. Всі делегати доповіли ситуацію з своїх церков, ділилися досвідом і планами на майбутнє. Також обговорили ситуацію, що склалася в Україні і як це може вплинути на місіонерство.

Детальніше...

Молодь спробувала бути місіонерами

«Чисте серце – чисте місто», - під таким галом молодь провела кампанію у с. Знаменівка 6 квітня. Захід переслідував дві мети. По-перше, показати, що сміття в місті вказує на те, що серця українців також забруднені і потребують генерального прибирання. Коли ми розберемося зі своїми власними серцями, коли приведемо до ладу наші домівки, тільки тоді наші вулиці, місто та вся країна стануть чистими. По-друге, для християнської молоді це була гарна можливість на практиці показати свою віру, адже «віра без діл мертва». 

Детальніше...

«Здорова сім’я – здорове суспільство», -

під таким гаслом, 26 серпня, мешканці Солоного відзначали  День сім’ї.

Остання неділя літа видалась теплою та сонячною. Молоді батьки з малюками, жінки й чоловіки, бабусі й дідусі, дітлахи та молодь – всі вирішили скористатись гарною нагодою провести вечір у невимушеній святковій атмосфері заходу, який відбувся на підтримку традиційних сімейних цінностей. 

Детальніше...

Правдивий друг любить за всякого часу, в недолі ж він робиться братом

Під таким гаслом місіонери церкви «Нове життя» смт. Царичанки проводили зустрічі з дітьми під час шкільних майданчиків по школах району. Відвідали такі села: Зорю, Залелію, Михайлівку і Юр’ївку.

Детальніше...

Відкриття церкви "Нове Життя" у смт. Петропавлівка

У неділю, 16 жовтня, для християн смт. Петропавліки був по-особливому святковий день, адже відтепер там існує церква ХВЄ "Нове життя".

На урочисте богослужіння приїхали гості - єпископ ДООЦ ХВЄ Михайло Михайлович Мокієнко, пастор церкви "Світло Євангелія" Олександр Федорович Журавель, його заступник Борис Анатолійович Тельних та хор церкви "Світло Євангелія" (м. Дніпропетровськ).   

Детальніше...

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!