Дитяче служіння

У Дніпропетровську розпочалися курси для вчителів недільної школи

12 жовтня на базі Біблійного коледжу «Світло Євангелія» відбулось відкриття курсів для вчителів Недільної школи. З привітальним словом до студентів звернулась відповідальна за дитяче служіння Оксана Фурт. Після спільної молитви 26 студентів ознайомились з навчальним планом та розпочали плідно працювати: прослухали лекції з історії НШ, вступ до педагогіки та психології. 

Детальніше...

У Солоному пройшов дитячий табір «Старт»

 Літо – це час проведення дитячих таборів. Вже четвертий рік в центрі Солоного проходив дитячий табір Старт, учасниками якого стали близько 60 дітей, в більшості з невіруючих сімей.

 Головною метою заходу є виховання підростаючого  покоління на християнських морально-етичних засадах,

Детальніше...

В Дніпропетровську дитячі служителі провели конференцію

    26 квітня в церкві «Світло Євангелія»  відбулася конференція для вчителів недільних шкіл. Зустріч розпочала привітальним словом, відповідальна за дитяче служіння Оксана Фурт, та пастор помісної церкви Олександр Журавель, який поздоровив вчителів з Воскресінням Ісуса Христа і наголосив на важливості праці з дітьми.

Детальніше...

В Кривому Розі відбувся семінар для вчителів недільних шкіл


12 квітня в Карнаватській церкві м. Кривого Рогу відбувся навчальний семінар для вчителів Недільної школи Криворізького регіону. Розпочав семінар пастор помісної церкви Сергій Степанченко молитвою та  словами  Священного Писання,  підбадьорюючи служителів  до праці та наголосив на великому благословенні проповіді Євангелія для дітей.

Детальніше...

Відповідальні за дитяче служіння провели нараду

   10 березня в церкві «Перемога» (м. Дніпропетровськ) відбулася зустріч працівників Недільних шкіл церков ХВЄ, в ході якої було зроблено аналіз ситуації в дитячому служінні. Вчителі підмітили про сильні та слабкі сторони, можливості та труднощі  розвитку недільних шкіл. Також було розроблено та сплановано ряд заходів на І півріччя навчального року.

Детальніше...

У Володимировці провели СТАРТ'12

На тлі згасання суспільного інтересу до Євангелія та Церкви дитяча євангелізація стала пріоритетним напрямком благовістя. Звісно, нам усім би хотілося швидко жнивувати, але ця робота не з таких. Вона передбачає не лише проведення поодинокого заходу з перспективою приєднання дитини до церковної недільної школи. Це - комплексна програма знайомства з дітьми, поглиблення з ними стосунків та передачу духовних цінностей через розмаїття підходів й методів.

Детальніше...

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!