У Володимировці провели СТАРТ'12

На тлі згасання суспільного інтересу до Євангелія та Церкви дитяча євангелізація стала пріоритетним напрямком благовістя. Звісно, нам усім би хотілося швидко жнивувати, але ця робота не з таких. Вона передбачає не лише проведення поодинокого заходу з перспективою приєднання дитини до церковної недільної школи. Це - комплексна програма знайомства з дітьми, поглиблення з ними стосунків та передачу духовних цінностей через розмаїття підходів й методів.

Відтак, цей процес тривалий й передбачає необхідність злагодженості усіх складових ланцюжка: від першого контакту до якісної післятабірної роботи. Отже, проведення денного дитячого табору є лише поштовхом,           своєрідним вибухом наслідками якого треба вміло скористатися.                   Так, 6-10 серпня в с. Володимирівка Томаківського району відбувався один з таких          таборів «Старт» організований церквою «Відродження» та обласною командою табірних служителів            на чолі з Оксаною Фурт та Святославом Мокієнко.  Цьогоріч темою табору (а їх в межах області    командою проведено влітку близько десяти) став заклик: «Знайди свій шлях».Лозунг було розбито на

п’ять щоденних тем: «Хто я?», «Хто такий Бог?»,  «Гріх», «Ісус Христос», «Покаяння та нове життя».

У Володимирівці учасниками заходу стало близько 65 дітей невіруючих батьків включаючи сусідні села Запорізьке, Грушеве, Миролюбівка. За сприяння сільської ради табір відбувся в центрі села, що сприяло його популяризації. Прихильно поставилася до заходу й місцева агрофірма, яка пожертвувала продукти та пальне. 

Розклад табірного дня надзвичайно насичений: зарядка та творча постановка цілей, біблійний урок, спортивні змагання, креативні гуртки, загальнотабірна гра, служіння тощо. Діти забезпечувалися сніданком та обідом.

Нинішнього року, дякуючи комплектації обласної команди табірних служителів у співпраці з місцевою молоддю церкви, програма була проведена на високому духовному й творчому рівні

В останній день до вечірнього служіння долучилися батьки, а також бабусі та дідусі учасників табору. Вони побачили чим займалися діти протягом п’яти днів, почули Слово Заклику, а також уклінно дякували за увагу та турботу про їх дітей.

Підсумовуючи, варто підкреслити, що за три роки проведення табору авторитет церкви в селі відчутно зріс, ламаючи старі стереотипии про «закриту секту». Окрім цього, всебічно розвиваються служителі табору. Й, нарешті, в серця дітей посіяно Живе Слово, яке вплине на їх долю. 

 

Прес-служба ДООЦ ХВЄ канд. істор. наук Михайло МОКІЄНКО

  

 

 

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!