Мокієнко Михайло Михайлович

 Коротка біографія старшого пресвітера Об’єднання Церков ХВЄП Дніпропетровської області М. М. Мокієнко.

Михайло Михайлович Мокієнко народився 21 листопада 1955 року в смт. Томаківка, Дніпропетровської області в сімї віруючих батьків.

У 1973 прийняв Ісуса Христа, як особистого Спасителя. В цьому ж році отримав хрещення Духом Святим.
У 1974 вступив у завіт з Господом через святе водне хрещення, та розпочав проповідувати Слово Боже.
У 1983 році був рукопокладений на дияконське служіння братами Цуманом М.Г. та Папроцьким Ф.Г. в церкві смт. Томаківка.
В роки становлення Союзу Пятидестників з 1990 по 1993 працював завідуючим відділу освіти по Дніпропетровській області.
9 вересня 1993 року на обласній конференції був обраний на служіння старшого пресвітера із звершенням молитви благословення братами Мельником М.А. та Папроцьким Ф.Г., на яке переобирався в 1997,2001, 2005 та 2009 роках.
В кінці 1993 року був рукопокладений братами Мельником М.А., Папроцьким Ф.Г. та Саганом Ф.Є. на пресвітерське служіння.
В 1998 році на V Всеукраїнському зїзді обраний Заступником Голови Союзу, відповідальним за Східний регіон України.
На річній конференції церков Дніпропетровській області у 1998 році рукопокладений братом Паночко М.С. у сан єпископа.
Директор Дніпропетровського Біблійного Коледжу «Світло Євангелія».
Духовна освіта: Міжнародний біблійний інститут БП і Київський біблійний інститут. У 2001 році отримав ступінь бакалавра пастирського служіння. Навчається в інституті Управління та Керівництва.
Одружений. Дружина - Лідія Остапівна.  Господь дарував для них чотирьох синів і п'ять онуків. Всі  діти вже мають власні сім'ї.

Автор: admin

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!