Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

2 травня в канцелярії ДООЦ ХВЄ відбулася звітна конференція директорів недільної школи та педради Дитячого служіння Дніпропетровськоі області.
   Зустріч розпочав пастор церкви "Скеля спасіння" Павло Дегтярь. Після прославлення пастор проповідував на тему важливості батьківського та церковного виховання, а також 

наголосив на ролі вчителя у становленні та духовному зростанні дитини.
   Звіт про роботу дитячого відділу Дніпропетровської області надала відповідальна за дитяче служіння Фурт Оксана, яка після звітності провела семінар для директорів на тему: "Вірність і постійність у служінні Богу". Вона говорила про принципи, якими ми повинні керуватись у житті та служінні, а також про  стремління виконати Божу волю.
   Про свою роботу звітував відповідальний за інформаційний відділ Жидченко Яків. Він говорив про важливість комп'ютерної технології та Інтернет ресурсів і як ними правильно користуватись. Він надав рекомендації, практичні поради та запропонував свою допомогу кожному директору щодо створення  електронної пошти.
Відповідальна за відділ спорту Дуброва Аліса, яка пройшла навчання в  Євроазіатській  спортивній школі, ділилася свідоцтвами про поїздку до Африки, Росіі, з метою підвищення свого професійного рівня по спорту. Вона не просто говила про важливість спорту у дитячому служінні, але й провела декілька практичних ігор з хорошим змістом та висновками.
   Кожен директор недільної школи, після заповнення підготовленої для них анкети,  надав змістовний звіт щодо роботи з дітьми. Всі доповіді були цікавими та яскравими, адже вони наповнені життям та радістю.
   Завершальне слово до вчителів мав служитель з церкви м. Нікополь Ковальчук Петро. В своїй проповіді він акцентував увагу слухачів на відповідальності, яка лежить на кожному служителеві. Ділився особистим досвідом праці з дітьми в Україні та в місіонерських поїздках за кордон.
   Спільні бесіди, обговорення проблем та планів на подальшу роботу, обмін досвідом, а найголовніше гарячі молитви за дітей, батьків та вчителів створили приємну атмосферу конференції.
   Сподіваємось, що праця з дітьми буде ще більше розвиватись і те насіння Божого слова, що сміється в юні серця, проросте і глибоко укоріниться.
Дякуємо всім за молитви і підтримку.
Бажаємо наснаги та сили у праці на Божій ниві!

Оксана Фурт

Автор: admin

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!