Блог Єпископа

Різдвяне привітання єпископа Михайла Мокієнка

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!

   Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)

  Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».

   Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!

                                                                                                            З любов’ю і молитвами про Вас

Єпископ  М. Мокієнко

 

 

ПОЗДОРОВЛЕННЯ

  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква!


Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.
Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.
«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)

З повагою,
єпископ М.Мокієнко

З Різдвом Христовим та новим 2015 роком!

        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!

   Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!
    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.
   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.
      Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.

                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!
 

 

 

Вітаємо зі святом!

 Дорогі друзі, брати і сестри! 

 Сердечно вітаємо Вас з великим євангельським святом - народженням Церкви Христової в День П’ятидесятниці. Всі ми повинні постійно дякувати Богові Отцю за Його Церкву. Бо для нас Він створив її, щоб через неї ми зустрілися у вічності з нашим Спасителем Ісусом Христом.

   У ці святкові дні нехай Дух Святий, як Утішитель, доторкнеться зболених душ бальзамом утіхи, підбадьорить тих, хто стомився, навчить і покаже шлях до Істини тим, хто шукає. "Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. " (Ів. 16:7)

    Нехай вогонь єдності, який був запалений Духом Святим, багато років назад, завжди палає в кожному серці з ще більшим посвяченням нашому Ісусу Христу. Зичимо Вам успіхів на ниві Господній, повноти благословення, багато радості від сповнення Святим Духом.

 

З любов’ю, Дніпропетровське об’єднання ЦХВЄ                                                                     єпископ М.Мокієнко

 

 

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

  Улюблені брати і сестри! Дорога Церква Христова!

  Щиро вітаю Вас з великим святом  Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

    Наш Спаситель Своїм  воскресінням здобув перемогу над смертю і дарував  життя. Через Його славне Воскресіння ми маємо прощення гріхів, радість спасіння, наповнення Духом Святим та вічне життя.

    Бажаю, щоб кожен член Христової Церкви був яскравим світлом для оточуючих та живим свідком Воскреслого Христа. 

    Пам’ятаймо, що ще недовго і Воскреслий Ісус прийде, а Він наше «воскресіння і життя». Готуймось до зустрічі з Ним! Нехай Господь всіх Вас рясно благословить Своїми благословеннями за багатством слави Своєї.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щиро з любов'ю,

єпископ Михайло Мокієнко

 

 

 

Привітання

Дорогі друзі, брати та сестри! Шановні християни!

Від щирого серця вітаю Вас з Різдвом нашого Господа Ісуса Христа та Новим 2014 роком!

Бажаю Вам рясних благословень у праці на ниві Божій. Нехай Святий Дух завжди наповнює Вас. Бажаю, щоб різдво Ісуса Христа наповнило Ваші серця радістю та підбадьорило Ваші бажання на благі наміри для слави Божої.

     Нехай у Новому році супроводжують Вас Дух Господній, Божа благодать та Його милість. Миру Божого, благословень та любові всім Вам! Хай святиться ім’я Ісуса у Вашому житті щоденно!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою і любов’ю,

 єпископ ДООЦ ХВЄ

 Михайло  Мокієнко

 

 

 

 

Зв'язок з нами

  • вул. Київська 1-ц,
    м. Дніпропетровськ
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • (056) 378-11-41

Ексклюзив

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.
Остання неділя січня була особливою для студентів біблійного коледжу «Світло Євангелія», адже вона була першою у новому році й розпочалась з таких предметів як «Еклезіологія / Есхатологія» та «Лідерство». А викладав протягом тижня - Анатолій Кліновський. Він виявився не просто відомим служителем та талановитим викладачем, але й ще цікавим співрозмовником.
«Батько дітей, чоловік для дружини і друг для друзів, і цей список можна продовжити», - так про себе розповідає наш гість. Його життя є активним, насиченим і неординарним, тому що неординарними є його погляди. Він не копіює чужі твердження, але домагається віднайти відповідь самотужки, віднайти те, що криється в глибині, до якої більшість так і не докопується. Про політику і церкву, про патріотизм і християнство у розмові із викладачем, пастором і просто дивовижною особистістю Федором Райчинцем. 

Блог єпископа

       Дорогі християни, брати і сестри, служителі церков!    Сердечно поздоровляю Вас, Ваші сім’ї з великими святами: Різдвом Христовим і Новим 2016 роком! Хочу повторити слова Ангела Господнього: «Не лякайтесь,  бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім» (Лк.2:10)   Ми живемо в непростий час: нестабільність, різного роду кризи і виклики, війни, розчарування. Але на фоні всього, що відбувається, Ісус простягає свої руки і говорить: «прийдіть до Мене, і я заспокою вас».    Бажаю Вам миру, радості і Божого благословення! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!                                                                                                             З любов’ю і молитвами про Вас Єпископ  М. Мокієнко    
  Дорогі друзі,  брати і сестри! Дорога Церква! Від щирого серця вітаю Вас зі славним, великим святом Христового воскресіння!ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!   Сьогодні ми святкуємо День Перемоги, Перемоги Світла над темрявою.Ісус – великий Переможець! Він подолав смерть і подарував нам вічне життя. Нехай ця подія залишить у Вашому серці незабутні почуття радості і миру, які дарував нам Бог завдяки перемозі Господа Ісуса над гріхом та смертю! Нехай ці благословенні дні принесуть Вам нове натхнення на всілякі добрі справи.«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23)З повагою,єпископ М.Мокієнко
        Шановні служителі, дорогі брати і сестри, молодь та діти!    Від щирого серця поздоровляю Вас з величним християнським святом  Різдва Христового та Новим 2015 роком!    Рік, що  минає, був непростим:  у Криму і на Сході України відбулися події, які напевно ніхто не очікував ще на початку року.  Особлива біль, коли гинуть люди, руйнуються людські долі, міста і села, забирають Будинки Молитви. З іншого боку, ще ніколи стільки молитов за Україну не було піднесено до  престолу  благодаті і милості Божої, як в році, що минає.  Вірю, що в Бога є певні плани відносно України і Його церкви. Тому, не будемо занепадати духом, опускати руки, а навпаки, підіймемо свій зір догори, бо там наша сила і поміч.   Нехай радість народження Сина Божого зігріє наші душі і серця. Прославимо Господа за Його невимовний дар! Миру Вам і Божих благословінь.       Молитовно з’єднаний з Вами, ваш брат у Христі Ісусі, єпископ                                                  Мокієнко М.М.                                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!